Geçmişin Aynadaki İzleri

Word Dosyasını İndir Word Dosyası + Görselleri İndir

Villeroy&Boch’tan mistik bir dünyaya gönderme yapan yeni bir karo serisi

Villeroy&Boch’un Arc Noir serisi, mistik olduğu kadar modern çizgilerle bezeli mekanlara imza atıyor. Vizon renk tonlarının hakim olduğu serideki aynalı yüzeyler mekanı aydınlatarak genişletiyor. Arc Noir, yüzeylere alışılmamış bir alternatif getirerek 40x40 cm ebadında çiçek desenli ayna karolar sunuyor. Yepyeni oldukları halde yıllanmış gibi görünen aynalar, karo gibi döşenebiliyor ve adeta mekan içinde mekan yaratıyor. Yaşanmışlık hissi, mekanın ruhunu değiştiriyor.

Sonbaharın canlandırdığı derin ve gizemli duygular, Villeroy&Boch’un Arc Noir serisinde hayat bulurken, serinin toprak tonları mekanı ısıtıyor. Günümüzün mimari trendlerinden “Arch Design”a cevap niteliğindeki seri, teatral bir dünyaya yolculuk yaptırıyor.

Arc Noir’ın mat bej ve vizon renklerindeki duvar karoları, 40x120 cm ebadında hazırlanıyor ve geniş bir renk paletiyle sunulan 80x80 cm yer karolarıyla tamamlanıyor. Seriye hakim renklerle uyumlu 40x120 cm ebadındaki dekorların parlak ve geometrik alternatifleri bulunuyor.

b