Villeroy & Boch

Sadelik sanatı – the art of simplicity - felsefesine sadık kalarak gelistirilen 2020 koleksiyonu; işçilik,tasarım, uyumlu renkler ve mükemmel dekorlarla rafine edilmiş yüzeylerle modern yasama estetik bir özgürlük getiriyor. Fuarda yer alan koleksiyonların tasarımı; bir yaşam alanını özel ve önemli kılan materyallerin sentezlenmesi etrafında şekilleniyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’un en yeni karo serilerinden Workshop, beton temasını, son yılların yükselen “endüstriyel tasarım” trendinin perspektifiyle yorumluyor. Duvarlarda klasik görünümlü rölyef dekorlar kullanarak, mekana boyut kazandırıyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch'un solo küvetleri, 200’den fazla renk seçeceğine sahip panelleriyle banyolara özgün bir görünüm kazandırıyor. Aralarında tasarımcı Gesa Hansen’in imza attığı tonların da bulunduğu geniş renk yelpazesi, banyoların kişiselleştirilmesine olanak tanıyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un Urban Jungle karo koleksiyonu, beton ve terrazzo dokusuyla modern ve şehirli bir orman temasından ilham alıyor. Şehrin dur durak bilmeyen koşturmacasında, yeşil ve sakin bir vaha yaratıyor.

Devamını Gör

 

Villeroy & Boch banyo koleksiyonlarından Avento, modern ve pratik bir banyo tasarlamak için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bir arada sunuyor. Geniş saklama alanlarıyla öne çıkan banyo koleksiyonundaki mobilyaların ön yüzeyinde, yenilikçi bir malzeme olan akrilik cam kullanılıyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un My Nature banyo koleksiyonu, sadeleşme arzusunun minimalist bir yorumunu ortaya koyuyor. Doğal form ve malzemelerin modern bir yorumunu sunarak, kullanıcıları dinlenmeye ve rahatlamaya davet ediyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’un yeni Gateway serisi; sayısız desen, doku ve damara sahip ünlü Slate taşından ilham alıyor. Döşendiği mekanlara iddialı renklerle bezeli, şık bir görünüm kazandıran seri, doğal taşın karakteristik ve pütürlü dokusunu özgürce yorumlayarak zarif bir biçimde rölyefe aktarıyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’un Venticello banyo koleksiyonu, tasarım ve fonksiyonun mükemmel uyumunu ortaya koyuyor. Alman tasarımcı Oliver Schweizer’in imzasını taşıyan koleksiyon, banyo tasarımındaki en son trendleri yansıtıyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’un Hommage banyo koleksiyonu, 20. yüzyılın ilk yıllarından ilham alıyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’un yeni Parterre serisi, çiçek rölyefli karolarıyla duvarlarda kelebek illüzyonu yaratıyor. Adını çiçek bahçelerinden alan seri, doğanın yalınlığını tasarıma taşıyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’un en yeni karo serilerinden Nocturne, klasik mermerin eşsiz zarafetine modern bir görünüm katıyor. İç dekorasyon trendlerinde öne çıkan Calacatta Gold, Statuario ve Black Ice mermerlerini harmanlayan seri, yarattığı kontrastla hem soğuk hem de sıcak mekanlar yaratıyor.

Devamını Gör

Baharın tazeliği, yazın sıcaklığı, sonbaharın romantizmi, kışın dalgınlığı… Dört mevsimin Paris’teki renk yansımaları, Villeroy&Boch’un Artis koleksiyonunda hayat buluyor.

Tasarımcı Gesa Hansen, 4 mevsimin Paris’teki renk yansımalarından esinlenerek, Villeroy&Boch için Artis koleksiyonunu tasarladı.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’un en yeni karo serilerinden Allegro, siyahın gizemini duvarlara yansıtıyor. Serideki mat siyah karolar, siyah zemin üzerinde parlak altın rengi otantik bir tasarıma sahip dekorlarla kombinleniyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’un Symphony karo koleksiyonu, mekana zarafet katıyor. Farklı mermerlerin görünümünü porselen karolara yansıtan Villeroy&Boch; renk, form ve tasarım bütünlüğüyle mekanlara doğallığın senfonisini taşıyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch markasının 270 yıllık ihtişamını banyolara yansıtan Finion koleksiyonu, lüks ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratılmasına olanak tanıyor. Dünyanın en eski ve bilinen markası Villeroy&Boch için endüstriyel tasarımcı Patrick Frey tarafından tasarlanan Finion, sofistike hatları ve ince işçiliğiyle dikkat çekiyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch Logo