Villeroy & Boch’un Tuxedo koleksiyonu, ahşap trendini seramiğin avantajlarıyla buluşturuyor. Modern karo serisi, doğaldan canlı tonlara giden geniş renk skalasıyla, mekanla sımsıcak bir uyum sağlıyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un Hommage banyo koleksiyonu, 20. yüzyılın başında Avrupa’da kullanılan lüks banyolardan esinlenilerek tasarlandı.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un karo serilerinden Jardin, çiçek formlarından esinlenilerek tasarlanan çiçek rölyefli dekorlarıyla tarihi köşklerin dokusunu modern bir yorumla sunuyor. Klasik olduğu kadar zamana meydan okuyan mekanlar yaratan Jardin serisindeki karolar boyanmış, brüt beton yüzeyleriyle dikkat çekiyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch markasının 270 yıllık ihtişamını yansıtan Finion koleksiyonu, yalın tasarımlarıyla öne çıkan siyah mobilyalarıyla banyo tasarımını yalınlaştırıyor. Endüstriyel tasarımcı Patrick Frey’in imzasını taşıyan ve 2017’de iF Tasarım Ödülü’nü alan Finion, banyoda lüks ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratıyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un Nocturne karo serisi, klasik mermerin zarafetini modern bir yorumla sunuyor. İç dekorasyon trendlerinde öne çıkan Calacatta Gold, Statuario ve Black Ice mermerlerini harmanlayan seri, siya ve beyaz renklerinin yarattığı kontrastla hem soğuk hem de sıcak mekanlar ortaya koyuyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch, modern dekorasyon trendlerinin vazgeçilmezlerinden endüstriyel beton görünümünü, Warehouse koleksiyonu ile farklı bir boyuta taşıyor. Koleksiyonun otantik görünüme sahip geleneksel motifli dekorları, 19.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un My Nature banyo koleksiyonu, sadeleşme arzusunun minimalist ve zarif bir yorumunu ortaya koyuyor. Tasarımcısı Gesa Hansen’in imzasını taşıyan My Nature, yumuşak kıvrımları ve dinamik yapısıyla farklılaşıyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un modern tasarımlı Dawn armatürleri, farklı gövde, çıkış ucu ve kumanda kolu alternatiflerinin kombinlenmesiyle kişiye özel tasarım yapma olanağı sunuyor. Eşleştir-kullan armatür koleksiyonu, akıllı tasarruf teknolojisiyle, suyun akışını basınç kaybı olmadan dakikada 5 litreyle sınırlıyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un Allegro karo serisi, mimarların vazgeçilmezi siyahın asaletini duvarlara yansıtıyor. Serideki mat siyah karolar, siyah zemin üzerine altın rengi işlemeli dekorları sayesinde otantik bir atmosfer sunuyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch, Collaro ile “İyi hissetmenin harika bir yolu var!” diyor.

Villeroy & Boch'un yeni banyo koleksiyonu Collaro, modern tasarım yaklaşımıyla estetikten çok daha fazlasını vaadediyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un Marble Select karo koleksiyonu, İtalyan Serpeggiante mermerinin zenginliğini yüzeylere taşıyor. Koleksiyonun çizgisel ve renk geçişli damarları, mekana zengin bir görünüm kazandırıyor.

Devamını Gör

Teknoloji hızla gelişirken, klozetler de banyoların en akıllı ürünleri olarak öne çıkıyor. Villeroy&Boch, kapağa entegre edilmesine alışık olduğumuz teknolojik sistemleri klozetin gövdesine taşıyarak, akıllı klozetlerin tasarımında ezberleri bozuyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un MONOCHROME MAGIC duvar karoları, siyah ve beyazın mat ve parlak tonlarını bir araya getirerek kontrast tasarımları tercih edenlere fırsat sunuyor. 2016 yılında Red Dot ödülü kazanan karolar, modern ve minimalist mekanlar yaratıyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch'un La Citta karo koleksiyonu, mat yüzeyleri altın pırıltılarla birleştirerek mekanı aydınlatıyor. Çizgiselliğin öne çıktığı koleksiyondaki büyük çiçekli dekorlar; duvarlara Japon sanatını yansıtıyor.

Devamını Gör

Taşların benzersizlikleriyle tasarımcılara ilham veren hikayeleri var! Villeroy & Boch’un Natural Blend serisi, taşların hikayelerini yüzeylere taşıyor.

Villeroy & Boch’un Natural Blend karo serisi, taşların milyonlarca yıl öncesine dayanan ve benzersizlikleriyle tasarımcılara ilham veren hikayelerini yeniden yazıyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch, banyoların kullanıcıların farklılığını yansıttığı ve herkes için ideal banyo ürünleri bulunduğu iddiasını, Loop&Friends serisiyle sürdürüyor. Mükemmel formlar ortaya koyan seriyle, banyo mekanının küçük ya da büyük olmasına, yuvarlak ya da köşeli tasarımlar tercih edilmesine bakılmaksızın, değişen ihtiyaçları karşılayan farklı tarzlarda banyoyu mekanları yaratılabiliyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un Tuxedo porselen karo koleksiyonu, giderek daha popüler olan ahşap görünümlü trendini, seramiklerin avantajlarıyla buluşturuyor. Ahşap yüzeylerin desenlerini zemin ve duvarlara taşıyan koleksiyon, hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabiliyor.

Devamını Gör

Lacivert, sonsuzluğu ve otoriteyi çağrıştırır. Üst düzey yöneticilerin genellikle lacivert giymesi bu nedenledir.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un Memento 2.0 koleksiyonunda yer alan tezgah üstü lavabolar, mat seramik trendini banyolara taşıyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un yaratıcı karo konsepti Metalyn, minimalist tarzın temsilcisi brüt beton ve metali porselen karolarda buluşturarak yüzeylerde ışık oyunları yaratıyor. Gümüş, bronz, inci, demir, çelik ve pas olmak üzere mat tonlardaki 6 uyumlu renkte hazırlanan Metalyn’de, hem yer hem de duvar karoları bulunuyor.

Devamını Gör

Baharın tazeliğinden yazın sıcaklığına, sonbaharın romantizminden kışın dalgınlığına, Paris’in renkleri Villeroy & Boch’un Artis lavabolarında hayat buluyor.

Tasarımcı Gesa Hansen, 4 mevsimin Paris’teki renk yansımalarından esinlenerek, Villeroy & Boch için özel bir koleksiyon tasarladı.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un ROCKY.ART karo koleksiyonu; doğa ve sanat temasını, zarif ve modern bir şekilde hayata geçiriyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch, Century Unlimited karo sistemiyle kendi geçmişinden ve gelenekselleşen bir tarzdan esinleniyor. Villeroy & Boch’un 150 yıl önce ürettiği ve dünyada sembolik yapılarda kullanılan tarihi Mettlach karoları, yenilikçi ve modern bir bakış açısıyla yeniden yorumlanarak Century Unlimited’da hayat buluyor.

Devamını Gör

Konserlerin giriş müziğinden esinlenilerek tasarlanan Villeroy & Boch Prelude karo serisi, gri tonların öne çıktığı görkemli bir tasarıma sahip. Serideki 30x90 cm'lik beyaz ve gümüş duvar karolarına, yaprak desenli altın ve gümüş dekorlar eşlik ediyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch'un akıllı ses sistemi ViSound, sıcacık bir banyo keyfini müzikle birleştirerek rahatlatıcı ve ilham verici anlar sunuyor. ViSound ile en sevilen müzikleri; akıllı bir telefon, tablet ya da bluetooth özellikli bir cihazdan doğrudan banyoya aktarmak mümkün oluyor.

Devamını Gör

Sadelik sanatı – the art of simplicity - felsefesine sadık kalarak gelistirilen 2020 koleksiyonu; işçilik,tasarım, uyumlu renkler ve mükemmel dekorlarla rafine edilmiş yüzeylerle modern yasama estetik bir özgürlük getiriyor. Fuarda yer alan koleksiyonların tasarımı; bir yaşam alanını özel ve önemli kılan materyallerin sentezlenmesi etrafında şekilleniyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un Memento koleksiyonu, modası geçmeyecek tarzı, lüks yüzeyleri ve sofistike dekorlarıyla, banyo mekanının cazibesini artırıyor. Seramiklerin net tasarım dilini yansıtan mobilyalarıyla Memento, şık, estetik ve minimalist tarzlara hitap ediyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un Architectura MetalRim duş tekneleri, minimalist ve çerçevesiz tasarımıyla dikkat çekiyor. 2014 yılında Red Dot ödülü alan duş teknelerinde, Villeroy & Boch tarafından geliştirilen özel MetalRim teknolojisi kullanılıyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch'un Squaro Edge 12 solo küvetleri, 200’den fazla renk seçeceğine sahip panelleriyle, banyo tasarımına estetik bir dokunuş getiriyor. 180 cm uzunluğundaki Squaro Edge 12, birinci sınıf Quaryl materyalinden ve 12 mm kalınlığında üretiliyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch, şehirli trendini yakalayan yeni bir karo serisi sunuyor. Minimalizmi klasik bir tarzla harmanlayan La Citta, rafine edilmiş endüstriyel mekanlar yaratıyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un ödüllü duş teknesi Squaro Infinity; keskin hatları, düz ve çerçevesiz tasarımıyla, modern ve minimalist yıkanma alanları yaratıyor. Mat tonlarda beyaz, krem, kahverengi, gri ve antrasit olmak üzere 5 renk alternatifiyle sunulan duş tekneleriyle aynı renkteki gider kapağı, Squaro Infinity’nin zarafetini tamamlıyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’un en yeni karo serilerinden Jardin, heykelsi çiçek formlarından esinleniyor. Karo yüzeylerine taşınan çiçek rölyefleri, buzeri dekorlarla bir araya geldiğinde, tarihi köşklerin dokusunun modern bir yorumunu sunuyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’tan mistik bir dünyaya gönderme yapan yeni bir karo serisi

Villeroy&Boch’un Arc Noir serisi, mistik olduğu kadar modern çizgilerle bezeli mekanlara imza atıyor. Vizon renk tonlarının hakim olduğu serideki aynalı yüzeyler mekanı aydınlatarak genişletiyor.

Devamını Gör

Banyoların kullanıcıların farklılığını yansıttığına inanan ancak herkes için ideal banyo ürünleri bulunduğunu iddia eden Villeroy & Boch, banyo mekanının küçük ya da büyük olmasına, yuvarlak ya da köşeli formlar tercih edilmesine bakmaksızın, Loop&Friends serisiyle tarzınızı yansıtan ve ihtiyacınızı karşılayan bir banyoyu hayata geçirebileceğinizi söylüyor.

Tezgah üstü ve altı alternatifleri bulunan Loop&Friends serisindeki lavabolar; yuvarlak, oval, kare ve dikdörtgen olmak üzere 4 formda sunuluyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’un en yeni karo serilerinden Workshop, beton temasını, son yılların yükselen “endüstriyel tasarım” trendinin perspektifiyle yorumluyor. Duvarlarda klasik görünümlü rölyef dekorlar kullanarak, mekana boyut kazandırıyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch'un solo küvetleri, 200’den fazla renk seçeceğine sahip panelleriyle banyolara özgün bir görünüm kazandırıyor. Aralarında tasarımcı Gesa Hansen’in imza attığı tonların da bulunduğu geniş renk yelpazesi, banyoların kişiselleştirilmesine olanak tanıyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un Urban Jungle karo koleksiyonu, beton ve terrazzo dokusuyla modern ve şehirli bir orman temasından ilham alıyor. Şehrin dur durak bilmeyen koşturmacasında, yeşil ve sakin bir vaha yaratıyor.

Devamını Gör

 

Villeroy & Boch banyo koleksiyonlarından Avento, modern ve pratik bir banyo tasarlamak için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bir arada sunuyor. Geniş saklama alanlarıyla öne çıkan banyo koleksiyonundaki mobilyaların ön yüzeyinde, yenilikçi bir malzeme olan akrilik cam kullanılıyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch’un My Nature banyo koleksiyonu, sadeleşme arzusunun minimalist bir yorumunu ortaya koyuyor. Doğal form ve malzemelerin modern bir yorumunu sunarak, kullanıcıları dinlenmeye ve rahatlamaya davet ediyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’un yeni Gateway serisi; sayısız desen, doku ve damara sahip ünlü Slate taşından ilham alıyor. Döşendiği mekanlara iddialı renklerle bezeli, şık bir görünüm kazandıran seri, doğal taşın karakteristik ve pütürlü dokusunu özgürce yorumlayarak zarif bir biçimde rölyefe aktarıyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’un Venticello banyo koleksiyonu, tasarım ve fonksiyonun mükemmel uyumunu ortaya koyuyor. Alman tasarımcı Oliver Schweizer’in imzasını taşıyan koleksiyon, banyo tasarımındaki en son trendleri yansıtıyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’un Hommage banyo koleksiyonu, 20. yüzyılın ilk yıllarından ilham alıyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’un yeni Parterre serisi, çiçek rölyefli karolarıyla duvarlarda kelebek illüzyonu yaratıyor. Adını çiçek bahçelerinden alan seri, doğanın yalınlığını tasarıma taşıyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’un en yeni karo serilerinden Nocturne, klasik mermerin eşsiz zarafetine modern bir görünüm katıyor. İç dekorasyon trendlerinde öne çıkan Calacatta Gold, Statuario ve Black Ice mermerlerini harmanlayan seri, yarattığı kontrastla hem soğuk hem de sıcak mekanlar yaratıyor.

Devamını Gör

Baharın tazeliği, yazın sıcaklığı, sonbaharın romantizmi, kışın dalgınlığı… Dört mevsimin Paris’teki renk yansımaları, Villeroy&Boch’un Artis koleksiyonunda hayat buluyor.

Tasarımcı Gesa Hansen, 4 mevsimin Paris’teki renk yansımalarından esinlenerek, Villeroy&Boch için Artis koleksiyonunu tasarladı.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’un en yeni karo serilerinden Allegro, siyahın gizemini duvarlara yansıtıyor. Serideki mat siyah karolar, siyah zemin üzerinde parlak altın rengi otantik bir tasarıma sahip dekorlarla kombinleniyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch’un Symphony karo koleksiyonu, mekana zarafet katıyor. Farklı mermerlerin görünümünü porselen karolara yansıtan Villeroy&Boch; renk, form ve tasarım bütünlüğüyle mekanlara doğallığın senfonisini taşıyor.

Devamını Gör

Villeroy&Boch markasının 270 yıllık ihtişamını banyolara yansıtan Finion koleksiyonu, lüks ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratılmasına olanak tanıyor. Dünyanın en eski ve bilinen markası Villeroy&Boch için endüstriyel tasarımcı Patrick Frey tarafından tasarlanan Finion, sofistike hatları ve ince işçiliğiyle dikkat çekiyor.

Devamını Gör

Villeroy & Boch Logo